Oto Kaporta

Kaporta Konya Opel Özel Servisi bünyesinde bulunan uzman personel ve teknik donanımı ile tüm kaporta hasarlarına profesyonel çözümler üretmektedir. Opel marka aracın gerek yedek parça temini, gerek montajı ve gerekse boyama işlemleri firmamız bünyesinde gerçekleştirilmektedir.
Müşterilerimizin ihtiyaç durumuna göre her türlü orijinal yedek parçaların temini mümkündür.

 

Tüm sigorta firmalarından gelen kasko ve trafik hasar işlemleri firmamız tarafından takip edilmektedir. Bir kaza durumunda gerekli evraklar;
1- Onaylı Kaza Raporu (Orijinal)
2- Sigorta Poliçesi (Fotokopi)
3- Kaza Anında Aracı Kullanan Kişiye Ait Ehliyet (Fotokopi)
4- Ruhsat (Fotokopi)
5- TC Kimlik No, Vergi Kimlik No
6- Tüzel Kişilerde, İmza Sirküsü-Vergi Levhası
Verdiğiniz bilgi ve belgeler doğrultusunda ilgili sigorta şirketi ile temas kurulup hasar bildiriminde bulunulacaktır. Bu işlemi takiben sigorta şirketi hasarın tespiti için bir eksper görevlendirecektir. Görevlendirilen eksper, aracın ve belgelerin durumunu inceleyip hasar için (yedek parça, malzeme, işçilik vb) bir bedel belirleyecektir. Bu aşamadan sonra aracınızın onarım işlemleri başlatılır. İşlemlerin bitimi ile birlikte araç sahibine haber verilir. Siz günlük hayatınıza kaldığınız yerden devam ederken, eksper raporunun tamamlanması, sigorta şirketi tarafından hasar dosyasının incelenmesi-onaylanması gibi bürokratik işlemleri sizin yerinize takip edilir.