Kurumsal

 01.01.1999 yılında 150 m2 alanda iki girişimcinin kurduğu ve uzun yıllar sadece kurucularının çalıştığı bir işletme olan Konya Opel Özel servisi yıllar geçtikçe kadrosunu ve müşteri potansiyelini arttırarak kurumsallaşmasını gerçekleştirip otomobil özel servisi alanında Konya’ya yeni bir anlayış getirmiştir.

 

2002 yılında işletmenin adı Kon Otomotiv Ltd. Şirketi Konya Opel olarak belirlenmiş olup uzun yıllar bu isim ile Konya ve çevresinde kaliteli ve kusursuz hizmet anlayışı ile çalışmalarına devam etmiştir.

 

…../…../2012 tarihinde işletmemiz yeni bir yapılanmanın içerisine girerek Kon Opal Otomotiv Konya Opel Özel Servis olarak Hayrani Celep liderliğinde kuruluşumuzdan beri benimsediğimiz kalite ve hizmet anlayışından taviz vermeden müşteri memnuniyeti doğrultusunda kuruluşumuzdan beri kullandığımız Karatay Sanayi Bağsaray Sokak No: 30 Selçuklu/Konya adresinde servis hizmetlerini, Karatay Sanayi Bozyazı Sokak No: 44 Selçuklu/Konya adresinde kaporta hizmetlerini vermekte olup, Fatih Mahallesi Motorlu Taşıtlar Sanayi Küçükdere Sokak No:17 Selçuklu/Konya adresinde yedek parça satış ve tedarik hizmetimize devam etmekteyiz.

 

Aracınızla ilgili bütün işlemlerin yapılabildiği firmamızın servis departmanında güler yüzlü, alanında uzman servis elamaları kaporta departmanında uzman kaporta ustaları ve yedek parça departmanında ise yedek parça uzmanlarıyla çalışmalarına devam etmektedir.

 

Müşterilerinin otomobilleriyle ilgili tüm beklentilerinin karşılandığı tek bir merkez olma yolunda önemli adımlar atarak otomobilleriyle ilgili bütün problemlerinin ve ihtiyaçlarının karşılandığı bir merkez haline gelmek için büyük atılımları gerçekleştiren firmamız sosyal sorumluk çerçevesinde topluma, doğal çevreye ve insanlığa her zaman saygılıdır ve topluma ve çevreye yararlı olmak için çaba gösterir. Firmamız, üzerine düşen sorumluluğun bilinci içerisinde çalışmalarına 7/24 saat devam etmektedir.

 

Hedeflerimiz beklentilerin ötesinde hizmet vermektir. Bundan dolayı çalışanlarımız; alanında uzman kişilerden oluşmakta olup müşterilerinin beklentilerinin ötesinde çözüm ve hizmet sunarlar.

Konopal inş ve gıda paz san tic ltd şti Konya Opel Özel Servisi olarak beklediğinizin çok çok ötesinde hizmet verme ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı doğrultusunda sizleri servisimize bekliyoruz….